Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщину вкриває сніговий циклон: сніжитиме до ранку

З півдня та заходу Рівненщину почав накривати циклон, який засипатиме снігом область найближчі 18 годин. Про це повідомили в обласній Службі автомобільних доріг.

За даними сайту ventusky, опади триватимуть до самого ранку.

На дорогах області в цілодобовому режимі працює достатньо людей та техніки, аби забезпечити безпечний проїзд, повідомляють у САДі.

За необхідності на основних транспортних артеріях області вже здійснюється превентивна обробка ділянок, де найвища ймовірність утворення ожеледиці.

Зважайте на прогноз погоди, плануючи поїздки Рівненщиною.

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.