Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненщину засипає снігом: шляховики показали, як борються із заметами (ВІДЕО)

На Рівненщині вже тривалий час падає сніг і прогнозується, що це триватиме до кінця доби. Проїзд дорогами державного значення забезпечено. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Рівненської області. 

Ситуація контрольована, додають дорожники. На шляхах з більшою інтенсивністю руху застосовують посилені ланки снігочищення. 

"Пара комбінованих дорожніх машин дозволяє одномоментно очищати від снігу та снігової каші більшу ширину проїжджої частини, а подвійний запас протиожеледних матеріалів в таких оанках дощволяє працювати їм в автономному режимі без дозавантаження та дозаправки вдвічі довше", - йдеться у повідомленні.

На дороги Рівненщини поступово, за потреби, виводять важчу техніку (автогрейдери) для розчищення узбіч та прибирання "снігової каші".

Міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив, що в обласному центрі до боротьби з негодою залучено 19 одиниць техніки. А двірники від самого ранку розчищаються зупинки громадського транспорту та тротуари. 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.