Рівне Медіа

Рівненська "художка" відсвяткувала свій 60-річний ювілей виставкою в МБК

Важлива мистецька подія зібрала велику кількість гостей 8 листопада у виставковій залі Міського Будинку Культури. Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка відсвяткувала свій 60-річний ювілей. З цієї нагоди відкрилась виставка-ретроспектива робіт учнів “Барвистий шлях”, яку доповнили малюнки-шаржі на вчителів школи авторства Михайла Чупріни. 

Оскільки таку круглу дату не прийнято відзначати на самоті чи просто у колі родини, тому на ювілей “художки” зібрались шановані гості і друзі закладу. З вітаннями завітав і міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Галина Кульчинська, начальник управління культури і туризму виконавчого комітету рівненського міськвиконкому Тарас Максименко, які вручили грамоти та подяки працівникам школи. 

Долучились до вітань і директор МБК Ольга Стельмах, колеги з Рівненського обласного центру народної творчості, профспілка, музичні школи та інші заклади культури. Завітала в гості і почесна громадянка Рівного, донька відомого художника Георгія Косміаді – пані Надія. 

Увесь вечір був сповнений спогадів, привітань, подяк, цікавих історій.  Музичні вітання прозвучали у виконанні артистів МБК Галини та Максима Давидюків, солістки Іванни Місюк, учасників фольклорного гурту «Веснянка» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, музикантів Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка. Захід провела Ірина Білотіл.

Ювілейну виставку можна відвідати до 12 листопада. Вхід вільний. 

Фотограф: Олександр Харват

За інформацією пресслужби МБК

Читати також