Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненська обласна рада поновила Шустика на посаді керівника діагностичного центру

Щойно Рівненська обласна рада проголосувала за поновлення Романа Шустика на посаді головлікаря діагностичного центру. За відповідне рішення проголосували 37 депутатів з 50 присутніх. 

Перед цим на сесії оголошували 15-хвилинну перерву, а саме питання винесли одним із перших у порядку денному. Також мали змогу виступити депутати облради та представники трудового колективу. 

Нагадаємо, Романа Шустика звільнили із посади 3 вересня.  Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови облради Сергій Свисталюк. Йшлося про те, що причиною звільнення стало неналежне виконання посадових обов’язків та умов контракту. А перед звільненням провели службове розслідування через заборгованість у зарплаті. 

19 жовтня суд поновив Романа Шустика на посаді керівника діагностичного центру. Рішення передбачає негайне виконання та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Проте обласна рада вже подала апеляційну скаргу на це рішення. Тим часом у облраді вже провели конкурс на посаду головлікаря закладу. Переможцем став депутат Юрій Білик. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.