Рівне Медіа

Рівненська обласна рада просить 50 млн грн з держбюджету на добудову спорткомплексу в Рівному

Депутати Рівненської обласної ради сьогодні під час пленарного сесійного засідання прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури, молоді та спорту України щодо виділення у 2020 році з Державного бюджету України коштів у сумі 50 млн.грн на будівництво універсального спортивного комплексу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова в м.Рівному).

Новий спорткомплекс має стати сучасною базою олімпійської та паралімпійської підготовки відповідно до міжнародних стандартів. Його будівництво розпочали ще у серпні 2018 року.

На реалізацію цього проєкту в 2018 році було спрямовано 65 млн 585  тис. грн, з них:

  • 3 млн 980 тис. грн. – бюджет розвитку обласного бюджету;
  • 19 млн 605 тис. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку;
  • 42 млн грн. – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту.

Затверджений обсяг видатків на 2019 рік складає 115 млн 34 тис. грн, з них:

  • 55 млн 892 тис. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку;
  • 48 млн грн. – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту;
  • 10 млн 142 тис. грн. – обласний бюджет;
  • 1 млн грн. – міський бюджет м. Рівного.

До кінця року відсоток будівництва спорткомплексу складатиме 65%. Проте без державної підтримки Рівненщина не має достатніх фінансових ресурсів на завершення будівництва довгоочікуваного спортивного комплексу. Активно розпочате у 2018 році будівництво може зупинитись через брак коштів і «законсервована» недобудова стане черговим довгобудом. Саме тому просять державу виділити 50 млн грн на завершення будівництва спорткомплексу на Макарова у Рівному.

 

Читати також