Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненська облрада просить присвоїти звання Героя України загиблому комбату "Карпатської Січі"

Рівненська облрада просить присвоїти посмертно звання Героя України командиру добровольчого підрозділу "Карпатська Січ" Олегу Куцину. 

З таким проханням депутати звернулись до президента Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба облради. 

Олег Куцин почав боротьбу за Українську державу в 1989 році в одному з найскладніших регіонів нашої держави – на Закарпатті. Був учасником студентської акції «революція на граніті», першим повісив Державний Прапор України над м. Тячевом в кінці 80-х. Також у статусі сотника «Закарпатської сотні» під час Революції Гідності виносив поранених із вул. Інститутської.

А з 24 лютого він спільно з побратимами відновив Добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ», який обороняв Київщину від окупантів.

Добровольчий рух під його керівництвом набирав обертів, сотні бійців увійшли в лави ЗСУ, створивши добровольчий 49-ий окремий стрілецький батальйон «Карпатська Січ», який зараз воює на Ізюмському напрямку. До складу підрозділу входять представники більше двадцяти національностей із різних континентів. Усе це завдяки шаленому авторитету «Кума», якому у званні молодшого лейтенанта, на передовій, Генштаб доручив створення батальйону.

Також депутати просять заснований ним 49-ий окремий стрілецький батальйон Сухопутних військ України назвати в його честь – 49-ий Окремий стрілецький батальйон «Карпатська Січ» ім. Олега Куцина.

Читати також