Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненська прокуратура відкрила справу за фактом розтрати коштів на будівництві музичної школи

Рівненська обласна прокуратура відкрила справу за фактом розтрати бюджетних коштів на ремонті музичної школи ім. Лисенка на вулиці 16 Липня. 

Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, провадження було відкрито за результатами засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради. 

- 10 грудня минулого року внесено відомості до ЄРДР за фактом розтрати бюджетних коштів за попередньою змовою групи осіб, це ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу. Наразі призначені експертизи. Чекаємо на їхні результати, - сказала речниця прокуратури Оксана Жужельська. 

Нагадаємо, на інспектування ремонту музичної школи виїжджав секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. Тим, що побачили на місці - були вражені. Адже приміщення повністю залишилось без даху. Таким чином усередину потрапляє волога та руйнує стіни.

На наступний день було скликано нараду за участю представника субпідрядної організації, де було наголошено на негайному відновленню будівельних робіт. Наразі роботи з ремонту музичної школи тривають. 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.