Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненська тенісистка призупинила кар`єру через проблеми зі здоров`ям

Українська тенісистка Катаріна Завацька оголосила про тривалу паузу у кар'єрі. 21-річна спортсменка це пояснила проблемами зі здоров'ям. Про це вона повідомила у себе на сторінці в Інстаграм

Хочу оголосити важливу новину про себе. Прийняла важке рішення взяти паузу у турі на шість місяців та заморозити свій рейтинг у зв'язку із моїми проблемами зі здоров'ям, що супроводжують мене вже два роки та не дозволяють робити те, що я дуже сильно люблю. Було дуже важко прийняти таке рішення, але, напевно, воно є найкращим для мене, на даний момент і для моєї кар'єри також! - написала Завацька. 

За її словами, перерва дасть можливість їй відновитися, щоб боротисяза нові титули. 

Це дасть мені час відновиться в першу чергу, добре по тренуватися, мати можливість знову виступати на високому рівні, бути готовою боротися за титули на турнірах і досягти своїх цілей! - додала вона. 

Важливо, що її рейтинг WTA під час пазуи буде заморожений, тобто її очки, зароблені раніше не будуть згоряти під час її відсутності. 

Востаннє Завацька виходила на корт у вересні на турнірі WTA, що проходив у Словенії. Але у першому ж матчі вилетіла від британки Кеті Бултер. 

 

Читати також