Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненська військова частина святкує 25-річчя в день бою під Крутами

Фото - Рівненська ОДА

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав військовослужбовців з 25-ою річницею від дня створення військової частини Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. До вітань долучилися керівництво органів місцевого самоврядування, підприємці, волонтери.

Військовослужбовцям подякували за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу та самопожертву, продемонстровані на сході України.

Символічно, що річниця співпадає з днем відзначення бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Як зазначив підполковник Сергій Гайдук, військова частина має славну історію. Завдяки повсякденній праці та професіоналізму особовий склад займає кращі місця серед Західного територіального управління, а також в цілому в Національній гвардії України.

Читати також

04.02.2023 Відомо, скільки у Рівному поліція зафіксувала випадків домашнього насильства

За результатами вжитих заходів реагування 945 знайшли своє підтвердження: поліцейські склали 835 адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП і винесли 459 термінових заборонних приписів. Крім того, за результатами розгляду матеріалів у 2022 році слідчі внесли відомості до ЄРДР за 87 фактами: за статтями 126-1 (домашнє насильство), 390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників), 125 (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, систематично здійснюється профілактична робота з кривдниками, яких у Рівненському РУП на кінець минулого року перебувало 838 осіб та особами, які стали жертвами домашнього насильства.