Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські бійці під Бахмутом винесли пораненого побратима з-під мінометного обстрілу

Під Бахмутом військовослужбовці з Рівненщини врятували життя пораненому побратиму.

Про це повідомляють на сторінці Регіонального управління Сил територіальної оборони "Захід".

На світлинах - військовослужбовці Рівненської бригади тероборони із позивними "Лебідь" та "Гоша". Їх батальйон зараз перебуває під Бахмутом.

Під час мінометного обстрілу вони почули крик про допомогу і неподалік помітили пораненого військовослужбовця 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр" із позивним "Батя".

Самостійно йти він не міг, проте «Лебідь» та «Гоша» не розгубилися. Наклавши пораненому турнікети, вони понад кілометр несли його на собі під вогнем ворога. І таки винесли. Зараз "Батя" в безпеці в госпіталі, його життю нічого не загрожує.

"Лебідь" та "Гоша" неабияк зраділи, дізнавшись, що все було недарма і вони зуміли врятувати людину. Це стало можливим завдяки силі духу рівненських воїнів та отриманим знанням під час бойової підготовки. Бо ж вони не лише мали при собі укомплектовані аптечки, а ще й зуміли якісно надати першу медичну допомогу. Ось так виглядає справжнє бойове братство – не зрадити в критичній ситуації та прийти на допомогу побратиму!" - йдеться у повідомленні.

Читати також