Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські лікарі отримали обладнання, яке допоможе робити більше складних операцій

Сьогодні, у обласному відділенні нейрохірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР було встановлено нове обладнання екстра класу, а саме - операційний мікроскоп. Для відділення, в якому щороку проводиться біля 800 оперативних втручань різного ступеня складності, а значний відсоток пацієнтів потребує високотехнологічного нейрохірургічного втручання, питання про придбання нейрохірургічної оптики такого класу було надзвичайно актуальним. Про це повідомили у лікарні

Також у пресслужбі лікарні додали, що лікарі відділення зазначають, що подібне обладнання допоможе їхній роботі вийти на абсолютно новий рівень, і значно розширити спектр хірургічних втручань при судинних патологіях головного мозку, нейроонкології, спінальній хірургії.

Маючи тепер нові можливості, вони зможуть допомогти більшій кількості пацієнтів нашого регіону отримати високоспеціалізовану допомогу.

Читати також

29.09.2022 На кошти з благодійної ярмарки в Рівному придбали авто для ЗСУ

Автівка пройшла техогляд, замінені масла, фільтри, замінене зчеплення. Не фарбували, бо не було запиту на це від військових.  За підсумками збору у вересні спільнота передаватиме військовим п’яте авто. Позашляховик Jeep Cherokee отримають військові з 53 бригади ЗСУ.  Нагадаємо, до спільноти вже долучилось більше 150 підприємців, власників та керівників бізнесу, волонтерів та небайдужих українців із різних міст України, Німеччини, Великобританії, США, Ірландії, Польщі, Литви, Латвії. Разом учасники зібрали вже більше 1 200 000 гривень для придбання та ремонту автомобілів для військових.