Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненські патрульні перевіряли стан доріг: відомі результати

Рівненські патрульні виконали осіннє обстеження стану вулично-дорожньої мережі.

Про це повідомили у патрульній поліції Рівненщини.

Дана перевірка тривала місяць та мала на меті визначити стан автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів і для належної підготовки їх до зимового періоду.

Інспектори винесли:

  • 62 вимоги/приписи відповідним службам, щоб ті усунули недоліки,
  • 56 адміністративних матеріалів на представників дорожньо-комунальних та інших організацій, серед яких - 26 за ч.1 ст.140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху).

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.