Рівне Медіа

Рівненські підприємства ЖКГ перевірять на ефективність

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Усі підприємства ЖКГ, у тому числі й Рівненські, перевірятиме Державна житлово-комунальна інспекція. Такий собі державний орган-арбітр планують створити вже невдовзі.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Однією із сфер роботи органу стане перевірка економічного обґрунтування тарифів на комунальні послуги та контроль якості теплопостачання, водопостачання, поводження з відходами, управління багатоквартирними будинками. А також об’єктивно оцінка технічного стану мереж та систем комунальних об’єктів. 

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, наразі є необхідність оновлення відповідних служб ЖКГ та поглиблення контролю. 

"Аналізуючи звернення жителів Рівненщини ми розуміємо, що багато є питань та непорозумінь із тарифоутворенням, із якістю надання таких послуг.  Тому відповідне завдання поставлене профільному департаменту – скоординувати роботу із даної ініціативи та зробити все можливе, аби якість надання комунальних послуг і ціноутворення було таким, яке наразі регулює держава", - відзначив Сергій Подолін.

Читати також