Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненські поліцейські передали ліки для онкохворих діток (фото, відео)

31 травня рівненські поліцейські привезли ліки для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення обласної лікарні. До збору коштів долучився кожен працівник поліції в надії, що це допоможе дітям побороти хворобу.   

Як зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук, поліцейські області вже вп’яте до Міжнародного дня захисту дітей збирають кошти для закупівлі ліків онкогематологічному відділенні і цей рік не став винятком:

«Цьогоріч ми зібрали майже 70 тисяч гривень і закупили медичні препарати, яких зараз найбільше потребують у відділенні. Однак, крім цього ми вирішили діткам подарувати невеличке шоу мильних бульбашок, аби хоч трішки розрадити та відволікти від щоденних процедур і крапельниць».

Розважити маленьких пацієнтів погодився організатор свят «Артемон». Тож влаштоване аніматором дійство припало до душі не лише дітлахам, а й дорослим та  поліцейським. 

«Цим діткам хочеться віддати все, аби вони тільки не хворіли, — додала начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області Ірина Чорна. — Їм хочеться допомогти, подарувавши, як от сьогодні, ті щасливі миттєвості. Адже кожна, бодай хвилинна посмішка на устах рідної дитини, яка бореться із важкою недугою, тішить серце матері».

Онкогематологічне відділення обласної дитлікарні на сьогодні, як не прикро констатувати, переповнене. Медичний персонал щиро вдячний за допомогу, але, як кажуть лікарі, краще б сюди діти не потрапляли взагалі. 

Також 35 поліцейських стали донорами для цих маленьких пацієнтів і здали кров на потреби відділення. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також