Рівне Медіа

Рівненські рятувальники підвищували професійну майстерність (ВІДЕО)

Фото - Головне управління ДСНС у Рівненській області

Рятувальники рівненського гарнізону ДСНС в рамках службової підготовки підвищували професійну майстерність на базі спортивно-тренувального комплексу 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС.

Майже 40 рятувальників відпрацьовували пошук потерпілого у непридатному для дихання середовищі та пожежній естафеті. При виконанні вправ бійці пожежно-рятувальної служби демонстрували не лише неабияку фізичну силу, витривалість та швидкість, але й вміння оперативно зорієнтуватися на місці та приймати правильне рішення в екстремальній ситуації.

Пожежники виконували вправи, що базуються на відтворенні типових фізичних навантажень, які доводиться долати рятувальникам під час ліквідації пожеж.

На учасників чекали чимало непростих випробувань: підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху начальної вежі; силовий підйом, за допомогою рятувальної мотузки, рукавних скаток, вагою 19 кг, у вікно 3-го поверху, з укладанням у контейнер; "Силовий тренажер", де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри; швидкісне маневрування, прокладання робочої лінії й подання ствола на заливку мішені; "евакуація потерпілого", де учаснику необхідно було підійняти й протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 м.

Читати також