Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські студенти слухали Вівальді (ФОТО)

В березні виповнюється річниця від дня народження великого італійського композитора Антоніо Вівальді. Він народився в Венеції в родині музиканта 340 років тому. Навчався віртуозної гри на скрипці у відомих педагогів, однак став священником і викладачем консерваторії. Цикл концертів для скрипки та струнного оркестру «Пори року» приніс Вівальді світову славу. Сьогодні його музика досить популярна і її можна часто почути в телевізійній рекламі, на радіо та концертах.

В музиці Вівальді є те, на що відгукується душа у будь-яку епоху. В цьому могли пересвідчитись студенти Рівненського коледжу економіки і бізнесу на арт-годині видатної особистості, яка відбулась в обласній бібліотеці для молоді.

Ведуча заходу познайомила присутніх з особистістю Вівальді та розповіла про знаменитий цикл «Пори року». Вона підкреслила, що цей твір має глибокий сенс і його справедливо називають фрескою людського життя.

Весна – це народження, літо – це юність, осінь – це зрілість, зима – це старість. Присутні занурились у глибини прекрасної музики, яка навіяла різноманітний калейдоскоп із радісних і сумних подій. Вони слухали музику і визначали образи, які у них виникали.

Опісля поділились враженнями та виклали узагальнені асоціації на листках паперу.

Читати також