Рівненські ветерани здобули дві перемоги на Чемпіонаті України з ампфутболу в Чернівцях

Ветеранська команда "Верес Мрія" здобула перші перемоги в новому сезоні.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

У Чернівцях, де проходив 2-й раунд чемпіонату України з ампфутболу (1 ліга), рівняни з однаковим рахунком 2:0 обіграли Покрову АМП-2 (Львів) та Кривбас АМП (Кривий Ріг).

- Ще у двох поєдинках наш колектив поступився.

Таким чином, після 7 матчів у команди Верес Мрія 8 очок і 6 місце в турнірній таблиці.

 3-й раунд чемпіонату запланований на 27-28 червня. Відбудеться він у Рівному, - йдеться в повідомленні.

Читайте також