Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські водії перетворили зелену зону біля "Авангарду" на болото

У Рівному завдяки горе-паркувальникам зелена зона біля стадіону "Авангард" перетворилась на болото. 

Про це повідомляють у муніципальній варті Рівного. 

Там нагадали, що зелені зони - не місце для стоянки транспортних засобів. Наслідки такої стоянки - можна побачити на фото нижче. 

- Водії- порушники знищили зелену зону, перетворивши її на багнюку, - зазначають у мунварті. 

В ході опрацювання цієї ділянки, інспектори Департаменту водіїв - порушників притягнули до адміністративної відповідальності. 

Читати також

06.06.2023 Мешканців Костополя просять зробити запас води: у чому причина

Відомо , що на вулиці Івана Франка триває заміна критично важливої гілки водопровідної мережі. Найближчим часом плануємо підключати її до центрального водогону, а це вимагає тимчасового відключення води. Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на Ваше розуміння! Графік відключення водопостачання: 7 червня з 9:00 до 19:00 Мікрорайон 5 школи та 5 садочку – вул. Рівненська, п/к Рівненський, вул. В.Стуса, вул. О.Кобилянської (Островського), вул. В.Сухомлинського (Сидорова), п/к В.Сухомлинського (Сидорова), вул. Б.Хмельницького, п/к Б.Хмельницького, п/к Новий, вул. Миру, вул. Одеська, вул. Кримська, вул. Коцюбинського, п/к Коцюбинського, вул. Польова, вул. Проектова, вул. Новопроектова. Мікрорайон АТП – вул. Рівненська, вул. Кирило-Мефодіївська (Ціолковського), вул. Б.Патона (Курчатова), вул. Г.Сковороди (Ломоносова). 7 червня з 9:00 до 8 червня 19:00 (дві доби) – вул. Костопільська (Ватутіна), вул. Парківська (Піонерська).