Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські волонтери зібрали понад 650 тисяч гривень для ЗСУ на благодійному ярмарку у Польщі

Рівненські волонтери об'єдналися задля проведення дводенного благодійного ярмарку у польському місті Люблін. Як повідомила одна із волонтерок Катерина Марчук, вдалося зібрати понад 650 000 гривень.

Повідомляє "ITV".

За два дні в Любліні, до скриньок поклали:

  • 58488,67 - злотів;
  • 19024 - гривні;
  • 283 - євро;
  • 30 - фунтів стерлінгів;
  • 101 - долар США та 5 канадських.

"Я безмежно вдячна кожному, хто віддав частинку себе для допомоги нашим захисникам! За кожний принесений виріб та спечений смаколик, у які вкладено душу, за саму організацію збору, перевезення всього до Польщі, а також дівчаткам, які попри холодну дощову та вітряну погоду, два дні, з раннього ранку до пізнього вечора, провели ярмарок", - написала волонтерка Катерина Марчук у Фейсбуці.

Для забезпечення ярмарки об'єдналися всі рівняни. Збір поробок тривав протягом двох днів у рівненському "Будинку ветеранів" та у волонтерському центрі ГО "Рівне Разом". 

"Було зібрано кілька сотень виробів. Є в нас і професійні майстрині, які завжди підтримують. Два дні наші талановиті люди зносили свої вироби ручноі роботи, картини, ікони, випічку і смаколики. Українці з інших міст Польші теж долучились до ярмарку: пекли солодощі і 5 годин добирались до Любліна", - зазначила волонтерка Вікторія Шинкаренко.

До організаторів прийшла маленька дівчинка, яка продавала іграшкових курчаток. Їх вона робила з п‘ятої ранку своїми ручками, почувши про ярмарок.

"Хочу подякувати мерії міста, яка підтримала та дозволила організувати цю ініціативу. Закликаю інших зробити такий челендж, щоб інші міста теж могли долучитися аби зібрати більше коштів. Наша нація є непереможною, адже такої згуртованості, яку ми могли побачити на ярмарку, немає ніде", - додала Катерина Марчук.

 До слова, минулими вихідними такий ярмарок уже пройшов у польському місті Янів Любельський. За його результатами  вдалося зібрати 6 тисяч 220 доларів США, які спрямують на допомогу ЗСУ. 

Читати також