239 книг подарували небайдужі люди Рівненській обласній бібліотеці для молоді з нагоди її 50-річчя.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
"Дякую кожному, хто таким чином поповнив фонд книгозбірні. Усі книги – в тему, не було жодної макулатури, кажуть у бібліотеці", - зауважив посадовець.
За пів століття, нагадав Андрій Карауш, через "молодіжку" пройшли приблизно 13 мільйонів людей. І до ювілею бібліотека закликала долучитися до благородної ініціативи – подарувати книгу, яку людина вже прочитала. І обов'язково – українською мовою.
"Чому це нормально? Бо дарувати книги для бібліотеки — це не "позбутися зайвого", а зробити внесок у спільне благо. Вдома книга часто читається 1–2 рази, а в бібліотеці — десятками людей. Тобто таким подарунком можна примножити користь від видання", - наголосив чиновник.