Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненський Будинок ветеранів будуть фінансувати з міського бюджету

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Будинок ветеранів – віднедавна комунальний заклад Рівного, який влітку минулого року облаштувала команда «Рівне Разом». Тут є кабінет психологічної допомоги, хостел, є зал для проведення тренінгів і групових занять, простір для спілкування «Коло друзів» та дитяча кімната.

На одній із попередніх сесій Будинок ветеранів зробили комунальним закладом Рівного. Сьогодні ж – внесли зміни до бюджету, які передбачають виділення фінансування для нього.

Для утримання цього закладу для управління праці та соціального захисту населення передбачили 754 тисячі гривень.

«Ми всі говоримо за військових, але хочеться робити реальні речі. Ми це показуємо своїм прикладом. Якщо ми пообіцяли – маємо довести це все до кінця і Будинок ветеранів має запрацювати. Це наша єдина мета для того, щоб вирішувати проблеми. Фінансування заклали у змінах до бюджету. Тепер Будинок ветеранів зможе і писати проекти, і залучати інші інвестиції, які даватимуть можливості вирішувати проблеми ветеранів, військових та їх сімей», - зазначив з цього приводу секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Будинок ветеранів - це місце, де кожен ветеран АТО/ООС зможе отримати допомогу у питаннях працевлаштування чи відкритті власної справи. Він зможе координувати свою діяльність з такими ж, як він ветеранами, з міськими службами, з органами влади.

Читати також

29.03.2023 У колонії на Рівненщині за день двоє засуджених одружилися з коханими

Два шлюби було зареєстровано у співпраці з Володимирецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану. "Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Тому адміністрація установи завжди йде на зустріч й забезпечує належне виконання прав людини і громадянина, в тому числі в укладанні шлюбів засуджених", - йдеться у повідомленні.