Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненський "Кардинал" вперше за рік провів матч за присутності вболівальників

Рівненський "Кардинал" провів останній матч у цьому сезоні Екстра-ліги. У третьому матчі 1/4 плей-офф рівняни на своєму полі програли львівській "Енергії" 1-2. Цей матч вперше за рік змогли відвідати вболівальники.

Однак, попри підтримку з боку трибун, завершити на мажорній ноті сезон "Кардинал" не зумів. Єдиний гол у звітному матчі за рівнян забив Микита Шпигар.

Вирішильний гол гостей за 22 секунди до завершення основного часу забив Тарас Кузь.

Про це інформує прес-служба "Кардинал-Рівне".

Читати також

02.02.2023 "Верес" просить підтримати рівненських ультрас, що воюють під Бахмутом

Ціль збору - придбання мінімум на 4 комплекти Holosun Multi-Laser LS321G. Це мультилазерний цілевказівник із зеленим лазером та інфрачервоним ліхтарем. Корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву і є водонепроникним. Ціна одного комплекту - 40 000 гривень. Потрібно зібрати кошти на 4 комплекти загальною вартістю 160 000 гривень. Верес переводить у банку 50 000 гривень і потрібно дозібрати ще мінімум 110 000 тисяч. Також підтримати рівненську роту готовий Нідерландський благодійного фонд - Netherlands For Ukraine Foundation. Фонд закупить у Європі за власні кошти і відправить рівненській роті стільки приборів нічного бачення, скільки ми разом з вами зможемо самостійно купити.