Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненський міськвиконком підтримав проєкт бюджету громади на 2022-й рік

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради затвердили проект бюджету міста Рівне на 2022 рік. 

Міський голова Олександр Третяк повідомив, що за поданням Управління бюджету і фінансів, у 2022 році доходи громади складуть понад 2,8 мільярди гривень. З цієї суми більшу частину має скласти податок та збір із доходів фізичних осіб. І ще близько 20% від суми складатиме субвенція з державного бюджету та доходи спеціального фонду.

"Основна витратна частина, за розрахунками фінансистів, припаде на галузь освіти, а також на охорону здоров'я, соцзахист та житлово-комунальне господарство", - йдеться у повідомленні Третяка.

До слова, 23-го грудня депутати Рівнеради повинні розглядати цей проєкт і або затвердити, або ж ні. 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.