Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненський перинатальний центр отримав критично важливе обладнання

Рівненський обласний перинатальний центр отримав обладнання, необхідне для виходжування новонароджених.

Це новий інфузійний шприцевий насос, який дозволяє проводити мікродозування медикаментів для пацієнтів різного віку. Як пояснили в перинатальному центрі, лініомат допомагає вводити ліки екстреного профілю не лише в потрібних мікродозах, а й у чітко визначений час.

Вартість такого обладнання - понад 100 тисяч гривень. Воно допомагатиме лікарям реанімаційного відділення новонароджених.

Обласному перинатальному центру лініомат передали заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський і депутат облради Володимир Ткачук.

За словами Володимира Ткачука - це апарат експертного класу, і таке обладнання повинно бути в медичних підприємствах області.

"У реанімаційному відділенні обласного перинатального центру одночасно може перебувати 9 немовлят. Тому ми постійно маємо потребу в такому обладнанні. Адже в окремих випадках одній дитині підключаємо два чи три інфузійних шприцевих насоси. Вони допомагають нам дозувати медикаменти для недоношених новонароджених дітей, що дуже важливо під час виходжування таких немовлят, а також допомагають нашим лікарям формувати здорову націю", - зауважила директорка обласного перинатального центру Вікторія Єнікеєва.

Читати також