Рівне Медіа

Рівненський центр профтехосвіти ДСЗ доукомплектовує групу за професією «Верстатник»

Фото - РЦПТО ДСЗ

В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснюється підготовка кваліфікованих верстатників із числа зареєстрованих безробітних (навчання безкоштовне – за рахунок Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття), робітників за направленням роботодавців, за індивідуальною та груповою формами. Особливістю навчання є те, що слухачі мають можливість ознайомитися з повним циклом переробки деревини, а отриманні знання закріпити під час виробничої практики на деревообробних підприємствах або у спеціалізованих цехах роботодавців-партнерів центру.

Важливо, що професія верстатника деревообробних верстатів була пілотною в українсько-канадському проєкті, і це дало змогу навчальному закладу отримати новітнє обладнання провідних фірм-виробників «Metabo», «Jet», «Makita», «Bosh». Навчальне відділення також має нові лінії зрощування бруса по довжині та щитів. Отож, слухачі відпрацьовують професійні навички на найвищому рівні, і, прийшовши до роботодавця, відразу приступають до виконання технологічних операцій на своєму робочому місці.

Випускники Рівненського центру ПТО ДСЗ після навчання отримують свідоцтва державного зразка.

Довідково: Верстатник деревообробних верстатів – затребуваний кваліфікований робітник, який професійно здійснює спеціалізовану обробку деревини. Сучасні досягнення у галузі деревообробки дозволяють виготовляти вироби найвищої якості та для найвибагливішого замовника. У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості досвідчені професіонали – викладачі та майстри виробничого навчання забезпечують бездоганну підготовку сучасних кадрів. До послуг слухачів – спеціалізований цех з обробки деревини - новітні верстати та навчальні лінії збирання столярно-будівельних конструкцій. Випускники РЦПТО ДСЗ - висококваліфіковані робітники, які успішно вливаються у трудові колективи вітчизняних деревообробних підприємств, а роботодавці отримують потужне та ефективне кадрове поповнення.

Професія: Верстатник деревообробних верстатів, 2, 3 розряди

Тривалість навчання: 6,1 місяця

Місце навчання: Олександрійське навчальне відділення Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ.

Орієнтовний початок занять: 11 березня.

Контактні телефони: 0362 68 37 95 (м.Рівне), 27 30 40  (с. Олександрія)

 

Читати також