Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненський "Верес" проведе конкурс на нову емблему клубу

Генеральному директору рівненського "Вереса" Антону Назаруку доручили розробити регламент проведення конкурсу на нову емблему народного клубу Верес.

Регламент проведення конкурсу мають подати для ознайомлення та затвердження наглядовій раді. 

- Ми попрацюємо разом із юристом, розробимо редакцію регламенту проведення конкурсу. Потім подамо його на ознайомлення членам наглядової ради. Для вивчення і внесення можливих правок. Лише після того регламент буде подано для затвердження наглядовою радою.

Особисто я підтримую пропозицію включити в голосування з визначення нової емблеми клубу вже існуючу та обов'язково зберегти клубні червоно-чорні кольори, - сказав Антон Назарук. 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.