Рівненський "Верес" вийшов у Першу лігу

Щойно завершився повторний матч між рівненським "Вересом" та ФК "Черкащина" за право в наступному сезоні грати у Першій лізі. Підопічні Юрія Вірта здобули необхідний результат, зігравши унічию 1:1. Завдяки перемозі у першому матчі клуб з Рівного виявився сильнішим.

У першому таймі рахунок відкрили рівняни - з пенальті відзначився Махнієв. Згодом арбітр вилучив двох гравців "Вересу", а під кінець тайму видалення заробив і гравець "Черкащини". Все на що спромоглися черкащани - відквитати один м'яч у другому таймі.

Завтра стане відомий формат наступного розіграшу Першої ліги. Зокрема, визначиться точне число клубів, які гратимуть у Першій лізі в наступному сезоні.

Востаннє у Першій лізі рівненський "Верес" грав у 2017 році. Тоді рівняни за підсумками сезону зуміли здобути путівку у Прем'єр-лігу. Однак згодом місце рівнян в УПЛ зайняв ФК "Львів".