Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненський "Верес" візьме на зимові збори вихованця академії "Ліверпуля"

Рівненський "Верес" може підписати вихованця академії "Ліверпуля". За інформацією президента "Вереса" Івана Надєїна, на зимові збори до Туреччини клуб візьме із собою молодого опорника. Поки що його ім'я не розголошують. 

Також Іван Надєїн зазначив, що один із представників наглядової ради клубу веде активну роботу із залучення гравців із Туманного Альбіону. Крім того у клубі вирішили збільшити бюджет ще на 5 мільйонів, аби підсилити команду. 

- Це дасть нам можливість запросити взимку двох досвідчених гравців і трьох молодих та перспективних виконавців. Нам потрібні додаткові ресурси на комплектування складу, - сказав Надєїн. 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.