Рівненському обласному інституту післядипломної педосвіти - 85 років

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначив 85-річчя.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, який завітав на свято, щоби нагородити найкреативніших.

«Їхні курси прослухали понад 133 тисячі освітян Рівненщини. Кожного року вони осучаснюють зміст 120 навчальних програм. У складі команди - 21 кандидат наук та 3 доктори наук. Освіта Рівненщини продовжує реформуватися, долаючи виклики часу. Швидке перезавантаження, впровадження штучного інтелекту, новацій - це не просто тренд, а необхідність, яка дозволяє не лише підвищити ефективність навчання, а й забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня», - сказав Сергій Подолін.

Також він закликав освітян бути сміливими в рішеннях, креативними в підходах і активними в упровадженні нових можливостей.

Нагадаємо, основна мета діяльності закладу полягає у приведенні професійної компетентності працівників освіти у відповідність зі світовими стандартами, розвиток їхнього творчого потенціалу. Ліцензований обсяг підготовки - 7000 чоловік за рік.

Як розповіли у Рівненській обласній раді, історія інституту бере свій початок 6 січня 1940 року, коли при Ровенському обласному відділі народної освіти був створений Обласний педагогічний кабінет. Уже в лютому того ж року його було реорганізовано в Ровенський інститут удосконалення вчителів. У 1993 році заклад отримав нову назву — Інститут підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, а з серпня 2000-го діє як Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

За роки свого існування інститут став важливим центром удосконалення освіти та професійної підготовки педагогів області. Наразі тут реалізують 107 освітніх програм із підвищення кваліфікації. Лише впродовж минулого року в інституті пройшли навчання понад 18 тис. педагогів.

Завдяки партнерству з Британською Радою в Україні, видавництвом Кембриджського університету, Гете-Інститутом і посольством Франції в інституті реалізують освітні проєкти для вчителів англійської, німецької та французької мов. Заклад реалізував 10 грантових проєктів на суму понад 3 млн грн.

Із початку війни на базі інституту знайшли прихисток більше 2 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також