Рівне Медіа

Рівнян просять допомогти зібрати кошти на слуховий апарат для хворої дівчинки

Бобровницька Дарина Назарівна потребує слуховий апарат. Ціна питання - 15 тисяч гривень. Чому саме така сума?! Для Дарини, яка займається музикою, де слух є невід'ємним інструментом, вирішили придбати слуховий апарат, який був у використані недовгий час. Апарат не підійшов для попередньої власниці, перевірений він працює і зможе допомогти Даринці. Ціна символічна, адже родина попередньої власниці увійшла в положення і зробила раку щедру знижку. 

То ж всього 15 тисяч і Дарина знову зможе почути всі барви звуків.

Довідка:
Дарина Бобровницька народилася 25.10.2007 р. в м. Рівне. Дівчинка народилася здоровою дитиною. А в один рік перехворіла отитом, після чого втратила слух. В 1.5 рочки батьки купили їй слухові апарати. В 3 роки зробили кохлеарну імплантацію на праве вушко,а на лівому слуховий апарат. 

Зараз Даринці 12 років. Вона вчиться в 6 класі на відмінно, займається музикою і танцями в Літературно-мистецькому клубі Крок при центрі реабілітації з опорно- руховим апаратом, любить малювати.
Зараз дівчинка потребує заміну слухового апарату,так як він вже вичерпав свої можливості та інколи погано працює. Допоможемо разом!

Реквізити для допомоги (ПриватБанк) 29244825509100.
Благодійна організація Дарунок

МФО банку:
ЄДРПОУ (або ОКПО) :
14360570

Карта-ключ до рахунку Благодійної організації Дарунок
5169330516489900
Ясинчук Марія Віталіївна

Читати також