Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнян просять пройти опитування щодо громадських об`єднань

У семи областях України стартує проект, який вплине на створення якісної мережі громадських об’єднань

Інститут міста за підтримки Посольства Великої Британії в Україні розпочинає новий масштабний проект «Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації у Західній Україні».

Проект покликаний дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації. Термін реалізації проекту охоплює серпень-грудень 2018 року.

Проект буде активним в семи областях Західної України: Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській.

Першим етапом проекту є on-line опитування 400 громадських активістів, які є активними змінотворцями у своїх областях, містах та ОТГ.

Долучитися до on-line опитування можна вже зараз за посиланням: goo.gl/v73Zio

Дослідження має продемонструвати:

- профіль громадського активіста Західної України;

- екосистему діяльності громадських об'єднань;

- рівень мережування громадських об’єднань у Західній України;

- регіональний вимір основних інструментів та особливостей комунікації між громадськими об'єднаннями та органами місцевого самоврядування.

Щоб оцінка процесу мережування НУО Західної України, була актуальною та експертною буде проведено аналіз політики, стратегій, проектів та інших заходів громадських об’єднань та місцевого самоврядування, які є яскравими прикладами їхньої співпраці та взаємодії в період з 2014 до 2018 року.

Також для більш глибинного аналізу діяльності НУО будуть проведені окремі фокус-групові дискусії в 7 областях з метою виявлення досвіду, проблем та можливостей комунікації між громадськими об’єднаннями та органами місцевого самоврядування.

Опісля, на основі соціологічних досліджень, буде створено та опубліковано дорожню карту, яка висвітлить регіональний зріз активності, інструментів діяльності та кооперації громадських об’єднань і органів місцевого самоврядування Західної України. Важливим етапом проекту стане реалізація навчальних обмінних візитів. Такі зустрічі стануть платформою спілкування для однодумців з різних міст та областей. Кожен учасник зможе розповісти про перемоги та провали у сфері власної громадської активності, співпраці з органами місцевого самоврядування.

Підсумковими подіями цього проекту стане проведення у Львові спільної конференції для представників неурядових організацій та органів місцевого самоврядування з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей для представлення результатів досліджень та обговорення належної практики, викликів та проблем співпраці.

Також буде підписано меморандум про співпрацю між НУО та органами місцевого самоврядування із Західної України для подальшого впровадження реформи децентралізації.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.