Рівне Медіа

Рівнян запрошують до участі в конкурсах про енергоефективність

14-15 червня відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження

Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб’єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»), реєстрація учасників з 08.30 до 10.30 год. 14.06.2018 за місцем проведення.

В рамках цього заходу 14-15 червня п.р. буде працювати ІV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)»(урочисте відкриття виставки відбудеться 14.06.2018 о 930 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

В рамках виставки відбудуться такі заходи:

а) незалежне оцінювання учасниками виставки експонентівв трьох категоріях, а саме:

- «Краще оформлення виставкового стенду»;

- «Корисність. Доступність. Актуальність»;

- «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»

з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;

б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів таспонсорів Виставки та Форуму).

Будуть проведені підсумки таких обласних конкурсів дитячої творчості:

- «Енергозбереження – очима дітей»;

- «Енергоефективність – в творчості дітей»;

- «Відходам – друге життя» з незалежними оцінюванням відвідувачами виставки та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців призових місць (І, ІІ, ІІІ місце).

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) під час якого будуть здійснені:

- презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання;

- спеціалізовані інвестиційні презентації наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження),

а також: - конкурс-тренінг «Енергоефективний ребус (головоломка)»;

- «Енергоефективний крокодил»;

- «Несподіване джерело енергії»

з подальшим нагородженням переможців конкурсів грамотами та цінними подарунками.

Будуть відображені презентації в рамках проекту «Бліц-Енерго-Інформ» (під час Форуму), яким передбачається демонстрація відеоматеріалів із практичного застосування сучасних енергоефективних технологій, обладнання тощо (на 1 – до 3 хв. за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів заходів).

Після офіційного відкриття Виставки та Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним університетом водного господарства та природокористування заплановано підписання Меморандумів про співпрацю у сфері енергозбереження та енергоефективності.

З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища ОДА оголошується Конкурс фотографій «Енергоефективне місто (район, масив, будинок тощо)» (серед професіоналів та аматорів усіх вікових категорій), що проходить з 03.05.2018 по 03.06.2018.

Тематика Конкурсів: висвітлення питань енергозбереження, енергозаощадження та захисту довкілля.

Вимоги до учасників конкурсу.

1. Учасник конкурсу може подати не більше 1 фотографії для участі.

2. Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

3. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

4. Роботи на фотоконкурс надсилати ОДА (департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності) на адресу: 33027, м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4-а не пізніше ніж до 03.06.2018.

5. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

Вимоги до оформлення фотографій:

1.    На звороті фотографії зазначається: прізвище, ім’я учасника, назва населеного пункту, назва району (міста обласного значення), адреса електронної пошти (за наявності) та контактний номер мобільного телефону.

2.     Оформлення фотографії у форматі А4, орієнтація книжкова або альбомна:

Окрім того, переможці будуть відзначені Грамотами заступника голови ОДА, відповідального з питань енергоефективності ОДА, та заохочувальними призами (за І, ІІ і ІІ місця).

Читати також