Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівнян запрошують на безкоштовний показ фільму "Щось прекрасне лишилося позаду"

6 листопада о 18:00 відбудеться безкоштовний показ та обговорення фільму "Щось прекрасне лишилося позаду", режисерки Катріне Філп на платформі Zoom!

Подія пройде в рамках 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині. Організатори запрошують усіх охочих!

Про що фільм?

Консультаційний центр «Добре горе» у Нью-Джерсі пропонує цілісний підхід до жалоби. Режисерка Катріне Філп розповідає ніжну й інтимну історію про життя кількох дітей, які недавно втратили батьків. Аби впоратись зі своїм горем, вони мають прожити сум зі щирістю, сміливістю, гумором і любов’ю. У фільмі «Щось прекрасне лишилося позаду» учні стають нашими вчителями у пошуках кращих способів справлятися з втратою.

Також після перегляду відбудеться модерована дискусія з запрошеними фаховими експертками.

Серед них - Мар'яна Гевко - дитяча психологиня, консультантка з навчання та розвитку, тренерка у сфері прав дитини, а також Анна Петрукова - психологиня, психотерапевтка за методом КІП, кандидатка в психоаналітики.

Зустріч модеруватиме Тетяна Водоп’ян - адвокатка, к.ю.н., медіаторка, психологиня.

  • Місце: платформа Zoom
  • Дата: 6 листопада 2021
  • Час: 18:00

Зареєструватися на показ на платформі Zoom можна за посиланням. (https://cutt.ly/2RG38yM)
Більше інформації про захід, а також наступні події можна дізнатися на сторінках Фестивалю у Фейсбуці та Інстаграмі.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.