Новини Рівного - Rivne Media

Рівнянам на замітку: купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п.п. 266.8.1 Податкового кодексу України у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності (п.п. 266.8.2 п. 266.8 ст. 266 ПКУ).

ГУ ДФС у Рівненській області

Читати також