Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівнянам виплатили майже 50 млн грн боргу із зарплати

фото - Фейсбук

Мешканцям Рівненщини повернули 48 млн грн боргу із зарплати, пише Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

З початку року органи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області стягнули з недобросовісних роботодавців 48 млн грн заборгованості по заробітній платі. На даний час на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває 1714 виконавчих документів про стягнення заробітної плати на суму 22,7 млн грн. Про це повідомив заступник начальника ГТУЮ у Рівненській області-начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Вячеслав Бедикайло.

– Ми робимо максимально можливе для того, щоб ліквідувати заборгованість підприємств по заробітній платі перед їхніми працівниками. Адже заробітна плата для родин часто є єдиним джерелом доходів сім’ї. Саме тому забезпечення виконання судових рішень про примусове стягнення заробітної плати є надзвичайно важливою справою, – наголосив Вячеслав Бедикайло. – Серед яскравих прикладів роботи – ліквідація заборгованості із виплати зарплати з ПАТ «Рівнеазот». Наприклад, в результаті вжитих державними виконавцями Рівненського міського відділу ДВС дій в жовтні з арештованих рахунків підприємства стягнуто 5,4 млн грн. З них 4,9 млн грн перераховані 264 людям на погашення заборгованості по заробітній платі.

На сьогоднішній день на Рівненщині борг підприємств перед співробітниками становить 22,7 млн грн. Серед найбільших боржників – ПАТ «Рівнеазот» із сумою боргу 14,5 млн грн, ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 6 млн грн, ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» – 841 995 тисяч гривень. Загалом станом на 1 листопада в області нараховується шість підприємств-боржників.

Нагадаємо, що кампанія з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати стартувала 2 квітня. На Рівненщині створений штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Читати також

04.12.2021 На Рівненщині помер АТОвець, який одним із перших пішов захищати країну

Помер мешканець Малодорогостаївської громади, що у колишньому Млинівському районі Степан Бульчак, який одним із перших пішов захищати країну на сході. Про це повідомив Роман Зінь у Фейсбук. Великим сумом у нашому серці відізвалась звістка про смерть жителя Малодорогостаївської громади Бульчака Степана Вікторовича, одного з перших земляків, які у 2014 році стали на захист нашої держави. Пройшовши пекло неоголошеної війни, він так і не зміг адаптуватися до мирного життя.