Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни не задоволені акційними талонами на суші

В зв'язку з резонансом навколо публікації про Суші-Бар Кіото та їх талони, редакція Ревізор Рівне . Вилка вирішила провести експеремент та спробувати замовити суші по талонах "Кіото". І ось що вони отримали:

Номер телефону який на талонах вказаний до суші-бару, що знаходиться на вул. Р. Шухевича, на сайті даного закладу закріплений за відділенням яке знаходиться за адресою вул. Грушевського. Проте, якому б відділеню він не належав - він не працює. Даний телефон "поза зоною досяжності".

Зателефонувавши за номером, який вказаний на талоні до суші-бару по вул. Грушевсього, ми були здивовані. Перше що нам здалось дивним, що коли по той бік підняли слухавку нам сказали: "Альо" недооброзичливим тоном і все... Ми спочатку навіть подумали що помилились номером. Проте, коли почали питати за талони, нам відповіли, що скористатись ними в принципі можна, але замовлення вони не приймуть, бо кухня зайнята.

Дотелефонувавшись до "Кіото" за адресою вул. Соборна, коли "підняли" слухавку, нам нормальним тоном голосу повідомили, що ми зателефонували у "Кіото", що вже набагато краще ніж у попередньому відділені даного суші-бару. Проте, замовлення приймати також відмовились.

Ось такі акції з таким сервісом проводить Суші-Бар Кіото. 

У телеграм-каналі спільноти йде обговорення карток. Керівники даної акції кажуть, що можуть повернути за невикористані картки гроші.

Кому цікаво - приєднуйтесь до бесіди:https://t.me/joinchat/FNR5JQ11RIvf5tvdKHGiLg

Читати також

28.09.2023 Затриманий на майже мільйнонному хабарі директор Рівненського тубдиспансера звільняється

Як зазначається у документі, Федір Аврука сам подав заяву на звільнення. Із ним достроково припинять контракт із 31 жовтня. Обов'язки директора медцентру виконуватиме заступниця Авруки Олена Мельничук. Як зазначалось, посадовець «гарантував» безперешкодну приватизацію та передачу усіх матеріальних цінностей одного із санаторіїв Рівненської області, що знаходиться у комунальній власності вказаного підприємства. Крім цього, він «сприяв» у оформленні та отриманні вказаної ділянки шляхом проведення заниженої оцінки вартості землі, на якій перебувають об’єкти нерухомості вказаного санаторію.

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.