Рівняни Прищепа та Романчук отримають грошові винагороди від міста

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Шевчук розповів, що рівненські спортсмени Наталія Прищепа та Михайло Романчук, які брали участь у Чемпіонаті Європи із літніх видів спорту, отримають грошові винагороди від міста. Сума становитить 7 мінімальних зарплат для чемпіонів (понад 26 тисяч), а тренери - 50% цієї суми. Загалом з міського бюджету цього разу виділять 117,3 тисячі гривень на виплату винагород спортсменам на їх тренерам. Винагороди також отримають двоє параолімпіців та їх тренери.

Нагадаємо, рівненський плавець Михайло Романчук здобув дві золоті медалі.  Він отримав першість у запливі на 400 метрів. Після чого виборов чергове золото, пропливши 800-метрову дистанцію. Тим самим встановивши національні рекорди України. До того ж, у запливі на 1500 метрів Михайло Романчуку вдалось отримати «срібло».

Наталія Прищепа на чемпіонаті Європи виборола перше місце з бігу, пробігши дистанцію 800 метрів.