Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни пробилися до телевізійного фестивалю "Ліга сміху"

Команда "Скучне життя Гриши та Діми", яка Рівне та Луцьк, стала учасником IX сезону телевізійного фестивалю "Ліги сміху". Про це повідомляє Юрій Ліпський у Фейсбук.

Нагадаємо, днями пройшли зйомки гала-концерту нового сезону "Ліги сміху", в яких взяли участь 18 команд. За його підсумками було відібрано 12 команд, які й побороться за звання нового чемпіона.

До речі, команду "Скучне життя Гріши та Діми" представляють двоє рівнян - рівняни Григорій Рицький та Дмитро Залоєць. Хлопці уже не перший рік розвиваються на гумористичній сцені.

Відомо також, що хлопців підтримав актор Станіслав Боклан. Він і буде їхнім тренером на телевізійному проекті.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.