Рівняни здобули дві срібні медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

У Луцьку пройшов перший день чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Рівненській спортсмени вибороли на змаганнях дві срібні медалі.

Про це повідмоляють на сторінці Федераціі легкої атлетики Рівненської області.

В бігу на 400 метрів срібним призером України з результатом 48.62 сек.став вихованець обласної СДЮШОР Ярослав Голуб (тренер Романчук Михайло), та срібну медаль з бігу на 1500 метрів з результатом 4.44.84 сек виборола Боровець Яна ( тренери Боровець Ф.М, Дитлашок В.П).

Молода легкоатлетка Марія Козлюк на дистанції 1500 метрів з результатом 4.47.41 була лише четверта .Також четвете місце з бігу на 5000 метрів посів Мустафаєв Олександр з результатом 16.54.44.

На дистанції 100 метрів п'яту сходинку посіла Дмитренко Катерина з результатом 12.40 сек. Шостим на дистанції 1500 метрів був Олексій Годунко з результатом 4.09.24.