Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянин хотів отримати соцдопомогу, але натрапив на шахраїв

Ілюстративне фото

Житель Рівного хотів отримати соціальну допомогу, але натомість втратив кошти.

Повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Чоловік вирішив скористатись можливістю отримати соціальну допомогу від держави та знайшов для цього в інтернеті відповідний сайт.  Під час реєстрації для оформлення «виплати» він вказав свої персональні дані, номер банківської картки, CVV-код, а згодом ввів код підтвердження транзакції в діалогове вікно сайту.

Виявилось, що він опинився на фішинговій платформі. Такі сайти візуально виглядають, як справжні. Їх створюють аферисти, для отримання персональних даних, що в подальшому дає їм можливість привласнювати кошти з рахунків громадян.

Відтак, шахраї отримали доступ до банківських рахунків чоловіка: з карток потерпілого зникли грошові кошти в сумі 3175 гривень та 522 долари США.

Слідчі проводять досудове розслідування за ч.4 ст.190 КК України.

Правоохоронці наголошують: для отримання інформації про виплату матеріальної допомоги від держави користуйтеся офіційними джерелами — сайтом Мінсоцполітики або додатком ДІЯ.

Читати також

25.09.2023 У Рівному реконструюють виставковий павільйон біля пам`ятника Несвицькій

Члени ради проголосували за подальше розроблення передпроектнї пропозиції з наступними умовами: Реконструкцію здійснювати в межах існуючих приміщень; Отримати згідно з законодавством, згоду на реконструкцію від співвласників будівель та приміщень щодо яких існуючий павільйон є зблокованим; Інфраструктуру доступності (пандус, маркування) передбачити відповідно до озвучених пропозицій – без втручання в клумби з озелененням. Шляхом облаштування пандусів паралельно боковим терасам та/або з розміщенням їх в межах існуючих сходових маршів, з демонтажем огородження що перешкоджає руху. Тактильні та інформаційні елементи навігації проектувати білого, а не жовтого кольору.