Рівне Медіа

Рівнянин підробив документи і передав землю в оренду столичному товариству

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Працівниками прокуратури Рівненської області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно 31-річного жителя м. Рівне у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документу). 

У ході слідства слідчими СУ ГУНП в Рівненській області встановлено та доведено в суді, що вказаний громадянин у жовтні 2018 року за грошову винагороду вчинив дії щодо використання завідомо підроблених документів про розірвання договорів оренди земельних ділянок (паїв) на території Здолбунівського району Рівненської області, які перебували в оренді місцевого фермерського господарства та про укладення договорів оренди на ці ж земельні ділянки з товариством з ознаками фіктивності, яке зареєстровано у м. Києві.

Зазначені підробленні документи вказаний громадянин подав для відповідного оформлення до органу державної реєстрації, внаслідок чого права оренди на земельні ділянки загальною площею 144 га, без відома та згоди їх власників було передано в оренду іншому суб’єкту господарювання.  

Свою вину чоловік у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю. 

За вироком Рівненського міського суду в листопаді 2019 року  обвинуваченого визнано винним у скоєному злочині та призначено покарання у виді штрафу у межах санкції ч. 4 ст. 358 КК України. 

У зв’язку із встановленими у ході досудового розслідування фактами порушень вимог законодавства при розірванні та укладенні договорів оренди, права більшості громадян - власників земельних ділянок (паїв) Здолбунівським районним судом уже поновлено в судовому порядку за результатами розгляду цивільної справи за їх колективною позовною заявою. 

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Читати також