Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівнянин просить облаштувати "Лебединку"

Фото - Купа пригод

Едуард Палецький зареєстрував на сайті Рівненської міської ради петицію, в якій просить облаштувати парк Молоді, більш відомий, як Лебединка. Автор зазначає, що вже й підрахував орієнтовну суму поліпшень - 1,5 млн гривень: 

"Прошу встановити в парку біля озера додатково три десятки сучасних ергономічних надійних лавок-диванів, забезпечити їх надійною відмосткою та смітниками. Відремонтувати, привести до ладу наявні лавки. Прошу встановити три десятки паркових (автономних чи мережевих) світильників для освітлення зони відпочинку в вечірній час. Додатково прошу облаштувати бруківкою чи композитною терасною дошкою майданчик під вербами для проведення літніх культурних заходів. Орієнтовний бюджет поліпшення складає лише біля 1,5 млн гривень".

Збір підписів триватиме до 1 червня. Підтримати петицію можна тут. 

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.