Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянин просить пішохідний перехід біля Льонокомбінатівського кільця

Сергій Якимюк звернувся до міської влади з проханням облаштувати пішохідний перехід, встановити відповідні дорожні знаки, освітленням і дорожньою розміткою на перетині вулиці Льонокомбінатівська-Фабрична. 

Автор пояснює, що на цьому перехресті знаходяться кінцеві зупинки тролейбусів №2, №4, маршрутних таксі №47, №51, кільце Льонокомбінату, однак, бракує облаштованого пішохідного переходу.  

"В цьому місці, не зважаючи на постійний громадський рух автотранспорту, мешканців прилеглих будинків, які проживають по вул.Фабрична, вул.Льонокомбінатівська, житлових масивів "Осінній", "Світанковий", "Слава Переможцям", працівників векиких підприємств Льонокомбінату та Фабрики нетканих матеріалів, поліклініка "Північна", відсутня можливість безпечного переходу дороги, а тому, пішохідний перехід у вказаному місці вкрай важливий.

Така недбала організація дорожнього руху змушує громадян (дітям, які прямують до школи, батькам ведучи дітей в садочки, працівникам ідучи на роботу) порушувати правила дорожнього руху та переходити дорогу в не облаштованих (заборонених) місцях", - пише автор петиції.

Якщо звернення набере 300 голосів, його розгляне міський голова та надасть письмову відповідь. 

Підтримати петицію можна тут https://rivnerada.gov.ua/petitions/view-petition/6701 до 21 серпня. 

Читати також