Рівнянин виборов "бронзу" на ЧЄ з кульової стрільби

Вихованець Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Максим Камінський завоював "бронзу" на ЧЄ з кульової стрільби з малокаліберної зброї.

Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.

Як зазначається, змагання проходять у хорватському Осієку. Максим Камінський виборов третє місце серед юніорів у вправі МП-6, окрім того, став чемпіоном у команді.

Ще один рівнянин, олімпієць Олег Омельчук у цій вправі серед дорослих у команді виборов "золото".

- Вітаю стрільців і дякую за гідне представлення області та країни! - йдеться у повідомленні.

Читайте також