Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянин виборов "бронзу" на Кубку світу з боротьби в Туреччині

Студент Рівненського вишу виборов срібло на змаганнях з єдиноборства у Туреччині.

Про це повідомляє Олександр Третяк.

У Туреччині в місті Самсун з 21 по 23 вересня проходять Кубок світу з єдиноборств серед студентів.

Рівнянин Тимур Самедов, студент Міжнародного університету імені академіка Степана Дем'янчука, виборов "бронзу" серед студентів у ваговій категорії 88 кг з боротьби самбо. 

Олександр Третяк привітав рівнянина, а також подякував тренеру: 

" Дякую Тимуру за всі зусилля, які він доклав для перемоги, а також відділенню самбо ДЮСШ5 с.Квасилів та особисто тренеру Дмитру Кобі за виховання чемпіонів!"

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.