Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівнянин виграв суд у заправки

Фото - Delo.ua

Рівнянин Юрій Пантелєєв виграв суд у автозаправної станції «БРСМ», що на вулиці Костромська в Рівному, передає "Рівне Вечірнє".

Чоловік судився із заправкою два роки. Він переконаний, що у бак його автомобіля залили неякісний газ, що спровокувало проблеми із його транспортним засобом. Ще у 2018 році два суди Рівного, міський і апеляційний, винесли рішення не на користь Юрія. У тих позовах він вимагав лише 1 тисячу гривень компенсації за газ.  Пізніше справу розглядав Верховний суд - тепер вже з вимогою грошової компенсації за завдану моральну шкоду. І оцінив її у три мільйони гривень, мотивуючи тим, що витратив багато часу і нервів на те, щоб ліквідувати неполадки свого авто та зібрати необхідні докази: усі чеки, підготувати документи, знайти свідка, проконсультуватися.

Перше засідання по цій справі відбулося в середині лютого. Відповідач тоді на нього не з’явився і рішення не було винесене через технічну неможливість переглянути всі докази. 27 лютого відбулося друге судове засідання, на яке цього разу з’явився і представник відповідача – адвокат.

Суддя частково задовольнила позов, присудивши відповідачеві заплатити 1500 грн. матеріальної шкоди та всього лише 1000 грн. моральної. Проте Юрія Пантелєєва це не засмутило. Чоловік каже, що радий і такому рішенню, яким доведено його правоту в спорі.

Читати також