Рівнянин здобув першу золоту медаль для України на Чемпіонаті Європи

Плавець Михайло Романчук завоював для України першу золоту медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який з 2 по 12 серпня проходить в Глазго і Едінбурзi, а також в Берліні. Про це повідомляє сайт www.obozrevatel.com

21-річний уродженець Рівного не залишив шансів конкурентам на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Наш співвітчизник трохи забарився на старті і подолав позначку в 50 метрів лише з третім часом. Після цього українець накрутив темп, і пропливши 400-метрівку за 3:45.18, трохи менше ніж на 2 секунди випередив на фініші найближчого суперника.

Нагадаємо, що навесні 2016 року Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи з плавання, а восени виграв 400-метрівку заключного етапу Кубка світу.

У 2017 Михайло з рекордом виграв "золото" Універсіади-2017.