Рівне Медіа

Рівнянка замовила вбивство колишнього чоловіка: її затримали працівники СБУ

Співробітники Управління Служби безпеки України у Рівненській області запобігли замовному вбивству підприємця та затримали організаторку злочину, повідомив прес-офіцер СБУ Рівненської області. 

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що мешканка Рівного підшуковує серед представників місцевих кримінальних кіл виконавця для здійснення вбивства.

Жертвою мав стати колишній чоловік зловмисниці – приватний підприємець із Хмельниччини. У випадку його смерті жінка зберегла б чималі статки, оскільки його майно відійшло б зловмисниці. За вбивство вона пропонувала заплатити $4.5 тисячі.

Співробітники СБУ здійснили інсценування вбивства підприємця. А для надання доказів «ліквідації жертви» було відзнято постановочне відео.


Затримали замовницю у Рівному поряд з її помешканням під час передачі «кілеру» грошей.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 14, п. 6 та 11 ч. 2 ст. 115 (підготовка до замовного вбивства з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру та обрання міри запобіжного заходу.Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 15 років. Заходи з попередження злочину проводилися спільно з представниками Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Хмельницької області.

Читати також