Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Роботодавці сплатили понад 1 млн грн штрафу за недотримання законів

фото ілюстративне

Понад мільйон гривень штрафів накладено з початку року на роботодавців Рівненщини за порушення трудового законодавства. Повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області.

У січні-березні 2018 року інспектори праці Управління #Держпраці у Рівненській області перевірили 45 суб’єктів підприємницької діяльності, які використовують найману працю.

За результатами інспекційних відвідувань встановлено 107 #порушень_трудового_законодавства, складено 45 актів та передано до суду 22 протоколи за ст.41 КУпАП, керівникам вручено 42 приписи на усунення виявлених порушень. Також, відповідно до статті 265 КЗпП винесено 31 постанову про #накладення_штрафів на загальну суму 1 074 960 грн. 

Фахівці Управління під час здійснення всіх видів перевірок контролюють стан додержання роботодавцями норм Генеральної та галузевих угод щодо мінімальних гарантій та міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці.

Значна увага приділяється превентивним заходам, зокрема, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення». Відповідно до затвердженого головою Рівненської ОДА «Плану заходів щодо удосконалення комплексного управління охороною праці у Рівненській області на 2018 рік», у звітному періоді спільно із представниками районних державних адміністрацій, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Федерації професійних спілок Рівненської області, центрами зайнятості проведено 9 нарад-семінарів з керівниками та посадовими особами суб`єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та 24 наради-семінари щодо дотримання вимог законодавства про працю та зайнятість населення. Відповідальні працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяли участь у 21 комісійному обстеженні та 14 засіданнях районних робочих груп з питань #легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

З метою легалізації заробітної плати та оформлення належним чином трудових відносин головні державні інспектори здійснили 24 #інспекційні_відвідування. За результатами інспектування виявили 16 працівників, які працювали без укладення (оформлення) трудового договору, 3 - допущено до роботи без повідомлення #ДФС та 41 працівник виконував роботу на підставі цивільного договору.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.