Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Романчук більше не виступатиме за Рівненщину: як спортсмен пояснив своє рішення

Дворазовий призер Олімпійських ігор в Токіо Михайло Романчук більше не виступатиме за Рівненську область. Про це у коментарі Суспільному розповів начальник обласного управління молоді та спорту Віталій Ліпський. За його словами, про рішення спортсмена в облдержадміністрації дізнались наприкінці року з Міністерства. 

Відомо, що Михайло Романчук написав заяву на Міністерство та попросив уже із січня цього року зараховувати всі його виступи за Хмельницьку область. 

- Міністерство видає щорічно наказ, де затверджує списки команд і вже у тому списку його затвердили як спортсмена Хмельницької області. Нікого він не ставив до відома, для нас це було великим здивуванням. Від нас він отримав все, що згідно з законом, можна було отримати. Все що обіцяли, все виконали й заплатили, - каже Віталій Ліпський. 

Віталій Ліпський також нагадав, що плавець отримав квартиру у Рівному, після олімпіади - 1,5 мільйона гривень. а також земельну ділянку. Крім того отримував неодноразові виплати та максимальні стипендії, а у серпні отримав звання "почесного громадянина міста". 

"Завдяки його виступам ми в плаванні заробили дуже багато очок і, відповідно, це впливало на результат області в загальному рейтингу. Згідно з рейтинговими очками це – втрата дуже суттєва", - додав Віталій Ліпський.

Сам спортсмен сказав, що прийняв таке рішення не через образи чи непорозуміння. А Рівному вдячний за усе, що отримав після олімпійських ігор. 

"Справді такою підтримкою мало хто зі спортсменів може похвалитися, це факт. Але рішення було прийняте, тому що прийшов час обирати місце проживання на майбутнє. З дружиною вирішили, що це буде Хмельницький, там ми будемо облаштовуватись. Всі ми дорослі люди, розуміємо, що на спорті життя не закінчується. І мені потрібно зараз думати, чим я буду займатися після спортивної кар'єри, яка, на жаль, не така довга, як хотілось би", – пояснює Михайло Романчук.

Нагадаємо, Михайло Романчук здобув "бронзу" на Олімпіаді в Токіо на дистанції 800 метрів вільним стилем та "срібло" - на 1500 метрів. 

Читайте також: Рівненський плавець увійшов до десятки найкращих атлетів 2021 року

Читати також